Suomen Salukikerho Ry Suomen Salukikerho Ry


Näyttelytuloksia vuodelta 2006

Sahrai Ratima

 TAMMIKUU  HELMIKUU  MAALISKUU  HUHTIKUU  TOUKOKUU  KESÄKUU
 HEINÄKUU  ELOKUU  SYYSKUU  LOKAKUU  MARRASKUU  JOULUKUU

Tammikuu

  • 6.-7. Kajaani KV  - Outi Piisi-Putta (FIN)  TULOKSET 
  • 21.-22. Turku KV  - Marion Finney (IRL)  TULOKSET 


Helmikuu

  • 26. Helsinki, pentu  - Eeva Resko (FIN)  TULOKSET 


Maaliskuu

  • 5. Kaarina, R10  - Per Lundström (SWE)  TULOKSET 
  • 18.-19. Tampere KV  - Frans de Ridder (BEL)  TULOKSET 


Huhtikuu

  • 15.-17. Lappeenranta KV  - Säde Hohteri (FIN) TULOKSET 
  • 22.-23. Lahti KV  - Garry Dryburgh (AUS) TULOKSET 
  • 29.-30. Vaasa  - David Strachan (AUS) TULOKSET 


Toukokuu

  • 13.-14. Oulu  - Seamus Oates (IRL) TULOKSET 
  • 13.-14. Hamina  - Markku Mähönen (FIN) TULOKSET 
  • 20.-21. Helsinki KV  - Rafael de Santiago (PUR) TULOKSET 
  • 20.-21. Rauma  - Saija Juutilainen (FIN) TULOKSET 
  • 25. Somero, pentu  - Unto Timonen (FIN)  TULOKSET 
  • 27. Tampere, R1&10  -Ruth Wagner (LUX) TULOKSET 
  • 27. Joensuu/Liperi  - Henrik Johansson (SWE) TULOKSET 
  • 28. Joensuu/Liperi  - Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN) TULOKSET 
  • 28. Järvenpää  - Natalja Nekrosiene (LTU) TULOKSET 


Kesäkuu

  • 4. Mänttä  - Saija Juutilainen (FIN) TULOKSET 
  • 9.-11. Helsinki KV, EV-06  - Ole Staunskjær (DEN) TULOKSET 
  • 10. Helsinki, SSaK:n päänäyttely  - u:David Graham (FRA), n:Linda Scanlon (USA) TULOKSET 
  • 17.-18. Tuuri  - Marjatta Pylvänäinen-Suorsa (FIN) TULOKSET
  • 17.-18. Forssa  - Tino Pehar (CRO) TULOKSET 
  • 25.-26. Rovaniemi KV  - Åke Cronander (SWE) TULOKSET 


Heinäkuu

  • 1.-2. Ylivieska  - Javier Sanchez Fernandez (ESP) TULOKSET 
  • 1. Tammela, R5&10, SVKL er.  - Garry Newton (USA) TULOKSET 
  • 1.-2. Pori/Ulvila  - Branislav Rajic (SLO) TULOKSET 
  • 2. Tammela, R5&10  - Margaret Martin (IRL) TULOKSET 
  • 8. Salo  - Jarmo Vuorinen (FIN) TULOKSET 
  • 9. Karjaa  - Judith Newton (USA) TULOKSET 
  • 8.-9. Savonlinna  - Jouko Leiviskä (FIN) TULOKSET 
  • 15.-16. Laukaa  - Tuula Savolainen (FIN) TULOKSET 
  • 15.-16. Helsinki  - Dee Hyde (AUS) TULOKSET 
  • 22.-23. Keminmaa  - Harry Tast (FIN) TULOKSET 
  • 22. Helsinki, R10  - Regina Tromp-Pruijn (NED) TULOKSET 
  • 23. Helsinki, SalukiShow  - Daniela van der Lichte (NED) TULOKSET 
  • 23. Mäntsälä  - Henrik Johansson (SWE) TULOKSET 
  • 29.-30. Kotka  - Pedro Delerue (POR) TULOKSET 
  • 29.-30. Mikkeli KV  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 


Elokuu

  • 4. Kuopio  - Stelios Makaritis (GRE) TULOKSET 
  • 5. Kuopio KV  - Göran Bodegård (SWE) TULOKSET 
  • 6. Kuopio KV  - James D. Sillers (USA) TULOKSET 
  • 12.-13. Turku  - Tuula Savolainen (FIN) TULOKSET 
  • 12.- 13. Imatra  - Aleksandr Ivanov (RUS) TULOKSET 
  • 19. Kouvola  - Tomasz Borkowski (POL) TULOKSET 
  • 20. Heinola  - Natalia Nekrosiene (LTU) TULOKSET 
  • 26.- 27. Hämeenlinna KV  - Rudi Brandt (DEN) TULOKSET 


Syyskuu

  • 2.-3. Helsinki  - Philip John (IND) TULOKSET 
  • 9.-10. Porvoo  - Åke Cronander (SWE) TULOKSET 
  • 23.-24. Eckerö/Åland KV  - Espen Engh (NOR) TULOKSET 


Lokakuu

  • 7.-8. Oulu KV  - Wera Hübenthal (SWE) TULOKSET 
  • 29. Lahti, R4&10  - Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN) TULOKSET 
  • 29. Lahti, pentu  - Leni Nousiainen (FIN) TULOKSET


Marraskuu

  • 4.-5. Seinäjoki KV  - Elisabet Janzon (SWE) TULOKSET
  • 18.-19. Jyväskylä KV  - David Wong (AUS) TULOKSET


Joulukuu

  • 9.-10. Helsinki KV, V-06  - Javier Blanco (ESP) TULOKSET


 

© Copyright 2006 Suomen Salukikerho Ry - Finnish Saluki Club. All rights reserved.
Webdesign by KL & HyDe & PaS & SM