Suomen Salukikerho Ry Suomen Salukikerho Ry

TAKAISIN



Näyttelytuloksia vuodelta 2005

Jatara's Close Tomy Heart

 TAMMIKUU  MAALISKUU  HUHTIKUU  TOUKOKUU  KESÄKUU
 HEINÄKUU  ELOKUU  SYYSKUU  LOKAKUU  MARRASKUU  JOULUKUU

Tammikuu

  • 8.-9. Kajaani KV  - Zafra Sirik (ISR)  TULOKSET 
  • 23. Lahti (pentu)  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 
  • 29.-30. Turku KV  - Rainer Vuorinen (FIN)  TULOKSET 


Maaliskuu

  • 6. Helsinki (pentu)  - Jarmo Vuorinen (FIN) TULOKSET 
  • 19.-20. Tampere KV  - Stelios Makaritis (GRE) TULOKSET 
  • 27.-28. Lappeenranta  - Saija Juutilainen (FIN) TULOKSET 


Huhtikuu

  • 3. Lahti (pentu)  TULOKSET 
  • 23.-24. Lahti KV  - Markku Mähönen (FIN) TULOKSET 


Toukokuu

  • 5. Somero (pentu)  - Jarmo Vuorinen (FIN) TULOKSET 
  • 7.-8. Oulu  - Torbjörn Skaar (SWE) TULOKSET 
  • 21.-22. Hamina KV  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 
  • 21.-22. Helsinki KV  - Per Iversen (NOR) TULOKSET 
  • 28. Kangasala (pentu) 
  • 28.-29. Leppävirta  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 


Kesäkuu

  • 4. Helsinki, SSaK:n päänäyttely  - u:Dagmar Hintzenberg-Freisleben (GER), n:Monica Stoner (USA) TULOKSET 
  • 4.-5. Rauma  - Nils Molin (SWE) TULOKSET 
  • 5. Helsinki, Saluki Show  - u:Monica Stoner (USA), n:Dagmar Hintzenberg-Freisleben (GER) TULOKSET 
  • 4.-5. Tervakoski  - Anne Klaas (EST) TULOKSET 
  • 11. Pieksämäki  - Åke Cronander (SWE) TULOKSET 
  • 12. Närpiö  - Cristian Vantu (ROM) TULOKSET 
  • 12. Helsinki (pentu)  - Pirkko Konttinen (FIN)
  • 18.-19. Saarijärvi  - Kirsti Lummelampi (FIN) TULOKSET 
  • 18.-19. Kotka  - Rodi Hübenthal (SWE) TULOKSET 
  • 25.-26. Rovaniemi  - Raisa Savander (FIN) TULOKSET 


Heinäkuu

  • 2. Tuusula  - Säde Hohteri (FIN) TULOKSET 
  • 3. Hyvinkää  - Maria Teresa Durando Fassio (ITA) TULOKSET 
  • 9. Ristiina  - Eli Marie Klepp (NOR) TULOKSET 
  • 9. Mustiala (osa R5+10) - Marie-Martine Lombard (FRA) TULOKSET 
  • 10. Karjaa  - Saija Juutilainen (FIN) TULOKSET 
  • 10. Haukipudas (R8+10)  - Rita van Mechelen-Reyniers (BEL) TULOKSET 
  • 16.-17. Nivala KV  - Britt Schøne-Brodwall (NOR) TULOKSET 
  • 16.-17. Ypäjä  - Leif Lehmann-Jørgensen (DEN) TULOKSET 
  • 23.-24. Kuopio  - Paolo Dondina (ITA) TULOKSET 
  • 23. Helsinki (R10)  - Alain Campagne (FRA) TULOKSET 
  • 23.-24. Vantaa  - Tuula Savolainen (FIN) TULOKSET 
  • 30.-31. Tornio  - Paolo Dondina (ITA) TULOKSET 
  • 30.-31. Pori KV  - Edwina Thomas (RSA) TULOKSET 


Elokuu

  • 6. Joensuu KV  - Åke Sjöström (SWE) TULOKSET 
  • 7. Joensuu  - Tuula Plathan (FIN) TULOKSET 
  • 13.-14. Valkeakoski  - Paavo Mattila (FIN) TULOKSET 
  • 13.- 14. Aura  - Susan Kealy (IRL) TULOKSET 
  • 20.- 21. Hämeenlinna KV  - Johan Juslin (FIN) TULOKSET 
  • 27. Kouvola  - Tuula Savolainen (FIN) TULOKSET 
  • 28. Heinola  - Ken Hammond (AUS) TULOKSET 


Syyskuu

  • 3.-4. Helsinki  - Jean-Jacques Dupas (FRA) TULOKSET 
  • 10.-11. Kotka KV  - John Walsh (IRL) TULOKSET 
  • 10.-11. Porvoo  - Tomasz Borkowski (POL) TULOKSET 
  • 17. Tampere (pentu)  - Britt Schøne-Brodwall (NOR) TULOKSET 
  • 18. Tampere (R2+10)  - Britt Schøne-Brodwall (NOR) TULOKSET 
  • 25.-26. Eckerö/Åland KV  - Nenne Runsten (SWE) TULOKSET 


Lokakuu

  • 1.-2. Oulu KV  - Espen Engh (NOR) TULOKSET 
  • 22. Seinäjoki  - Ulla Eriksson (SWE) TULOKSET 
  • 22. Hyvinkää (pentu)  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 
  • 23. Seinäjoki  - Lilian Hanniste (EST) TULOKSET 


Marraskuu

  • 5. Lahti (R8+10)  - Tuula Plathan (FIN) TULOKSET 
  • 13. Helsinki (pentu)  - Tuula Savolainen (FIN) TULOKSET 
  • 19.-20. Jyväskylä KV  - Jarmo Vuorinen (FIN) TULOKSET 


Joulukuu

  • 17. V-05 - Helsinki KV  - Rita Reyniers (BEL) TULOKSET 
  • 18. PmV-05 - Helsinki KV  - Ann Ingram (IRL), Unto Timonen (FIN) TULOKSET 


  © Copyright 2005 Suomen Salukikerho Ry - Finnish Saluki Club. All rights reserved.
Webdesign by KL & HyDe & PaS & SM