Suomen Salukikerho Ry Suomen Salukikerho Ry

TAKAISIN



Näyttelytuloksia vuodelta 2004

Aziz Hadaya

 TAMMIKUU  HELMIKUU  MAALISKUU  HUHTIKUU  TOUKOKUU  KESÄKUU
 HEINÄKUU  ELOKUU  SYYSKUU  LOKAKUU  MARRASKUU  JOULUKUU

Tammikuu

  • 10.-11. Kajaani  - Markku Mähönen (FIN)  TULOKSET 
  • 24.-25. Turku KV  - Keith Thornton (GBR)  TULOKSET 


Helmikuu

  • 14.-15. Imatra KV  - Johan Juslin (FIN) TULOKSET 
  • 29. Kaarina (R10)  - Harry Tast (FIN) TULOKSET 


Maaliskuu

  • 20.-21. Tampere KV  - Monica Boggia-Black (GBR) TULOKSET 
  • 28. Lahti (pentu)  - Markku Mähönen (FIN) TULOKSET 


Huhtikuu

  • 4. Kerava (pentu)  - Tuula Plathan (FIN) TULOKSET 
  • 10.-12. Lappeenranta  - Tuula Plathan (FIN) TULOKSET 
  • 17.-18. Vaasa  - Conny Byström (SWE) TULOKSET 
  • 24.-25. Lahti KV  - Myrna Shiboleth (ISR) TULOKSET 


Toukokuu

  • 8.-9. Oulu  - George Kostopoulos (GRE) TULOKSET 
  • 15.-16. Hamina  - Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN) TULOKSET 
  • 15.-16. Mynämäki  - Kornelia Butrimova (LTU) TULOKSET 
  • 20. Tampere (pentu)  - Juha Lehtinen (FIN)
  • 22.-23. Joensuu  - Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN) TULOKSET 
  • 22.-23. Helsinki KV  - Göran Bodegård (SWE) TULOKSET 
  • 29.-30. Rauma  - Rodi Hübenthal (NOR) TULOKSET 


Kesäkuu

  • 5. Helsinki, Suomen Salukikerhon päänäyttely  - u:Anette Haferl (SUI), n:Jean-Luc Lemouzy (FRA) TULOKSET 
  • 6. Helsinki, Saluki Show  - u:Jean-Luc Lemouzy (FRA), n:Anette Haferl (SUI) TULOKSET 
  • 12. Jämsä  - Maria Kavcic (SLO) TULOKSET 
  • 13. Virkkala  - Joao Vieira Lisboa (POR) TULOKSET 
  • 19.-20. Rovaniemi KV  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 
  • 19. Turenki (pentu)  - Pirjo Aaltonen (FIN) TULOKSET 
  • 19.-20. Kotka KV  - Tamas Jaekel (HUN) TULOKSET 


Heinäkuu

  • 3. Helsinki (pentu)   - Matti Luoso (FIN)
  • 4. Karjaa  - Orvo Virtanen (FIN) TULOKSET 
  • 10. Mikkeli  - Davor Javor (CRO) TULOKSET 
  • 11. Mäntsälä  - Saija Juutilainen (FIN) TULOKSET 
  • 17. Helsinki (R10)  - Bryan Pether (GBR) TULOKSET 
  • 17.-18. Orivesi  - Rita Kadike-Skadina (LAT) TULOKSET 
  • 17.-18. Ylivieska  - Marjatta Pylvänäinen-Suorsa (FIN) TULOKSET 
  • 24.-25. Kemi  - Benny Blid (SWE) TULOKSET 
  • 24.-25. Helsinki  - Margaret Giles (AUS) TULOKSET 
  • 31. Mäntyharju  - Pirkko Konttinen (FIN) TULOKSET 


Elokuu

  • 31.7.-1.8. Pori KV  - Maria Kavcic (SLO) TULOKSET 
  • 6. Kuopio (R2 & 10)  - Cristian Vantu (ROM) TULOKSET 
  • 7. Kuopio  - Tuula Plathan (FIN) TULOKSET 
  • 8. Kuopio KV  - Agnes Ganami-Kertes (ISR) TULOKSET 
  • 14. Tampere (Pentu)  - Reet Lint (EST) TULOKSET 
  • 14.-15. Raisio  - Eli-Marie Klepp (NOR) TULOKSET 
  • 14.- 15. Joensuu  - Hassi Assenmacher (GER) TULOKSET 
  • 21.- 22. Tervakoski  - Agneta Kappers (SWE) TULOKSET 
  • 22. Parainen (R2 & 10)  - Manuel Borges (POR) TULOKSET 
  • 28. Kouvola  - Natalia Nekrošiene (LTU) TULOKSET 
  • 29. Heinola  - Lisbeth Mach (SUI) TULOKSET   


Syyskuu

  • 4.-5. Helsinki  - Rita van Melechen (BEL) TULOKSET 
  • 5. Riihimäki (Pentu)  - Unto Timonen (FIN) TULOKSET 
  • 11. Tampere (R2 & 10)  - Gillian McDowell (IRL) TULOKSET 
  • 11.-12. Porvoo  - Glenway Dymock (AUS) TULOKSET 
  • 12. Tampere (SVKL erikoisnäyttely)  - Hermann Bürk (GER) TULOKSET 
  • 25. Hyvinkää (Pentu)  - Ann Cook (USA) TULOKSET 
  • 25.-26. Eckerö/Åland  - Kresten Scheel (DEN) TULOKSET 


Lokakuu

  • 2.-3. Oulu KV  - Carlos Saevich (ARG) TULOKSET 
  • 23. Seinäjoki KV  - Moa Persson (SWE) TULOKSET 
  • 24. Seinäjoki  - Miroslav Zidar (SLO) TULOKSET 


Marraskuu

  • 6.Lahti (R8 & 10) - Jarmo Vuorinen (FIN) TULOKSET 
  • 7. Helsinki (pentu)   - Markku Mähönen (FIN) TULOKSET 
  • 20.-21. Jyväskylä KV  - Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN) TULOKSET 


Joulukuu

  • 4.-5. Voittaja 2004 - Helsinki KV  - Stephen Wheeler (SWE) TULOKSET 


  © Copyright 2005 Suomen Salukikerho Ry - Finnish Saluki Club. All rights reserved.
Webdesign by KL & HyDe & PaS & SM